پرتکرارترین پرسش های شما

در صورتی که طراحی شما آماده است می‌توانید پس از انتخاب یکی از محصولات ، فایل طراحی خود را آپلود نموده تا توسط متخصصان چاپ این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد. اما در صورتی که پیش از چاپ به طراحی نیاز داشته باشید، می‌توانید از خدمات طراحی این مجموعه استفاده نمایید: 1- وارد منو ثبت سفارش شده و پس از پر کردن فرم ثبت سفارش در مرحله /اپلود فایل درخواست طراحی توسط گرافیست‌های تلچاپ را انتخاب بفرمایید . در این حالت نیز پس از آنکه طراحی دلخواهتان مورد تایید شما قرار گرفت فرآیند چاپ آن نیز شروع خواهد شد.

مجموعه چاپ تلچاپ به عنوان یک شرکت مشتری‌محور در صنعت چاپ و طراحی، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی نسبت به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند.

کارشناسان مجرب ما در تلچاپ ، کلیه فایل‌های ارسالی شما مشتریان را پیش از چاپ، به صورت رایگان و اتوماتیک مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با استانداردهای چاپی، به شما اطلاع خواهند داد تا فایلتان را پس از اصلاح، مجددا برای ما ارسال نمایید.

در صورتی که ابعاد فایل طراحی کارت ویزیت شما با ابعادی که در تلچاپ چاپ می‌شود تطابق نداشته باشد، فایل شما مرجوع شده و می‌بایست مجددا آن را با ابعاد صحیح ارسال نمایید. به همین دلیل ما برای شما عزیزان قالب‌های آماده‌ای را با فرمت‌های رایج، طراحی کرده و در صفحه هر محصول به صورت جداگانه قرار داده‌ایم. شما می‌توانید مطابق با ابعاد مورد نظرتان، قالب مختص به آن را دانلود کرده و پس از قرار دادن طرح خود در آن، فایل صحیح را برای ما ارسال نمایید.

در صورتی که آدرس پستی شما واقع در استان فارس باشد، می‌توانیم محصولتان را به دو صورت به دستتان برسانیم. ا- ارسال آن به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید؛ که در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد. 2- تحویل محصول به شما در چاپخانه تلچاپ . اما در صورتی که محل اقامت شما خارج از استان فارس باشد؛ ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر و وزن محصول بر عهده شما خواهد بود.